HR EN

Grad Koprivnica

Upravni odjel za prostorno uređenje

Pročelnica: Jasna Markušić, dipl.ing.građ.

Zrinski trg 1, Koprivnica
Tel: 048 279 558
Email: prostorno.uredenje@koprivnica.hr
Email: jasna.markusic@koprivnica.hr


Odsjek

Sandra Petak-Samardžić

dipl.ing.arh., voditeljica Odsjeka za prostorno uređenje

Tel: 048 654 841
Email: sandra.petak-samardzic@koprivnica.hr


Željko Hapavel

dipl.inž.geod., savjetnik za geodetske poslove

Tel: 048 654 842
Email: zeljko.hapavel@koprivnica.hr


Marko Premec

mag.inž.arh., viši stručni suradnik za prostorno uređenje

Tel: 048 654 847
Email: marko.premec@koprivnica.hr


Dejana Stanić

struč.spec.ing.aedif., viša stručna suradnica za prostorno uređenje

Tel: 048 654 856
Email: dejana.stanic@koprivnica.hr


Zdravko Jagar

inž.građ., viši referent za prostorno uređenje

Tel: 048 654 854
Email: zdravko.jagar@koprivnica.hr


Mara Presek

referentica za prostorno uređenje

Tel: 048 654 857
Email: mara.presek@koprivnica.hr


Nikolina Mikulić

inž.građ., viša referentica za prostorno uređenje

Tel: 048 279 549
Email: nikolina.mikulic@koprivnica.hr


Nenad Hunjadi

mag.inž.građ., viši stručni suradnik za prostorno uređenje

Tel: 048 654 846
Email: nenad.hunjadi@koprivnica.hr 


Zdenka Timarac

referentica za prostorno uređenje

Tel: 048 654 852
Email: zdenka.timarac@koprivnica.hr


Dragica Herbai

referentica za prostorno uređenje

Tel: 048 654 852
Email: dragica.herbai@koprivnica.hr


Prijam građana

Kod gradonačelnika i pročelnika,
utorkom

Kontakt

Zrinski trg 1, 48000 Koprivnica

grad.koprivnica@koprivnica.hr
+385 48 279 555

IBAN: HR5523860021820100005
SWIFT: PDKCHR2X
OIB: 62112914641

Cetifikat ISO Cetifikat Energy