HR EN

Grad Koprivnica

Upravni odjel za financije, gospodarstvo i europske poslove

Pročelnik: Zdravko Punčikar, dipl.oec.

Zrinski trg 1, Koprivnica
Tel: 048 279 551
Fax: 048 622 258
Email: gospodarstvo.financija@koprivnica.hr


Odsjek za gospodarstvo

Jasmina Stričević

dipl.oec., voditeljica Odsjeka za gospodarstvo

Tel: 048 279 506
Email: jasmina.stricevic@koprivnica.hr


Robert Balažin

dipl.oec., viši stručni suradnik za gospodarstvo

Tel: 048 279 544
Email: robert.balazin@koprivnica.hr


Odsjek za financije

Ines Horvatić Jambor

dipl.oec, voditeljica Odsjeka za financije

Tel: 048 279 513
Email: ines.horvatic.jambor@koprivnica.hr


Mihovil Blažotić

mag.oec., viši stručni suradnik za riznicu

Tel: 048 279 556
Email: mihovil.blazotic@koprivnica.hr


Ana Kuruc

mag.oec., viša stručna suradnica za izvršenje proračuna

Tel: 048 279 510
Email: ana.kuruc@koprivnica.hr


Sabina Grobenski

mag.oec., viša stručna suradnica za obračun plaća i naknada

Tel: 048 279 546
Email: sabina.grobenski@koprivnica.hr


Jelena Galinec

referentica za vođenje evidencije komunalne naknade

Tel: 048 279 512
Email: jelena.galinec@koprivnica.hr


Lucija Kralj

referentica za vođenje evidencije komunalne naknade

Tel: 048 279 512
Email: lucija.kralj@grad.koprivnica.hr


Josip Fonjak

referent za razrez gradskih poreza

Tel: 048 279 507
Email: josip.fonjak@koprivnica.hr


Danijela Pajnić

referentica-knjigovođa

Tel: 048 279 511
Email: danijela.pajnic@koprivnica.hr


Božica Funtek

referentica-blagajnica

Tel: 048 279 505
Email:  bozica.funtek@koprivnica.hr


Odsjek za europske poslove

Maja Balaško Kiš

dipl.oec., voditeljica Odsjeka za europske poslove

Tel: 048 279 534
Email: maja.balasko@koprivnica.hr


Nebojša Kalanj

dipl.oec., viši stručni suradnik za europske poslove i održivi razvoj

Tel: 048 279 535
Email: nebojsa.kalanj@koprivnica.hr


Iva Svirčić Borštnar

dipl.prof.univ.spec.oec., viša stručna suradnica za europske poslove i društveno-turističke projekte

Tel: 048/ 279 559
Email: iva.svircic@koprivnica.hr


Gordana Biondić

mag.pol., viša stručna suradnica za europske poslove i društveno-turističke projekte

Tel: 048 279 559
Email: gordana.biondic@koprivnica.hr


Tihana Peić

mag.oec., viša stručna suradnica za europske poslove i poduzetničke projekte

Tel: 048 279 533
Email: tihana.peic@koprivnica.hr


Prijam građana
bez najave

Kod gradonačelnika i pročelnika,
utorkom, 15.00-17.00

Kontakt

Zrinski trg 1, 48000 Koprivnica

grad.koprivnica@koprivnica.hr
+385 48 279 555

IBAN: HR5523860021820100005
SWIFT: PDKCHR2X
OIB: 62112914641

Cetifikat ISO Cetifikat Energy