HR EN

Grad Koprivnica

Upravni odjel za izgradnju grada, upravljanje nekretninama i komunalno gospodarstvo

Tomislav Golubić

pročelnik

Tel: 048 279 526
Email:izgradnja.grada@koprivnica.hr


Mario Perković

pomoćnik pročelnika

Tel: 048 279 522
Email: mario.perkovic@koprivnica.hr


Odsjek za izgradnju grada

Helena Kuretić

voditeljica Odsjeka za izgradnju grada

Tel: 048 279 525
Email: helena.kuretic@koprivnica.hr


Gordana Forko

viša stručna suradnica za građenje

Tel: 048 279 503
Email: gordana.forko@koprivnica.hr


Ksenija Kancelak

viša stručna suradnica za građenje

Tel: 048 279 527
Email: ksenija.kancelak@koprivnica.hr


Nino Štubljak

viši stručni suradnik za građenje

Tel: 048 279 532
Email: nino.stubljak@koprivnica.hr


Dejan Mihalec

viši stručni suradnik za građenje

Tel: 048 279 503
Email:  dejan.mihalec@koprivnica.hr


Odsjek za upravljanje nekretninama

Đenis Sambol

voditeljica Odsjeka za upravljanje nekretninama

Tel: 048 279 547
Email: dzenis.sambol@koprivnica.hr


Mijo Horvat

stručni suradnik za upravljanje nekretninama

Tel: 048 279 523
Email: mijo.horvat@koprivnica.hr


Petra Požgaj

referentica za održavanje i upravljanje nekretninama

Tel: 048 279 524
Email: petra.pozgaj@koprivnica.hr


Mario Vencl

referent za održavanje i upravljanje nekretninama

Tel: 048 279 524
Email: mario.vencl@koprivnica.hr


Odsjek za komunalno gospodarstvo

Dijana Jakopanec

voditeljica Odsjeka za komunalno gospodarstvo

Tel: 048 654 859
Email: dijana.jakopanec@koprivnica.hr


Kristina Huzak

viša referentica za komunalne poslove

Tel: 048 279- 545
Email: kristina.huzak@koprivnica.hr


Darko Jandrašec

viši referent za komunalne poslove

Tel: 048 654 853
Email:  darko.jandrasec@koprivnica.hr


Igor Strnad

referent – prometni redar

Tel: 048 654 844
Email: igor.strnad@koprivnica.hr


Odjeljak komunalnog redarstva

Ivan Mikor

voditelj Odjeljka komunalnog redarstva

Tel: 048 654 850
Mob: 098 249 289
Email: komunalno.redarstvo@koprivnica.hr


Zoran Latković

referent – komunalni redar

Tel: 048 654 851
Mob:  098 9525 137
Email: zoran.latkovic@koprivnica.hr


Prijam građana
bez najave

Kod gradonačelnika i pročelnika,
utorkom, 15.00-17.00

Kontakt

Zrinski trg 1, 48000 Koprivnica

grad.koprivnica@koprivnica.hr
+385 48 279 555

Cetifikat ISO Cetifikat Energy