HR EN

Grad Koprivnica

1. sjednica Odbora za izbor i imenovanja – 21.06.2017.

Dana 21. lipnja 2017. godine održana je 1. sjednica Odbora za izbor i imenovanja sa slijedećim dnevnim redom:

  1. Utvrđivanje prijedloga za izbor predsjednika Gradskog vijeća
  2. Utvrđivanje prijedloga za izbor predsjednika, potpredsjednika i članova Odbora za proračun i financije
  3. Utvrđivanje prijedloga za izbor predsjednika, potpredsjednika i članova Odbora za gospodarstvo, razvoj grada i zaštitu okoliša
  4. Utvrđivanje prijedloga za izbor predsjednika, potpredsjednika i članova Odbora za prosvjetu, znanost, kulturu i sport
  5. Utvrđivanje prijedloga za izbor predsjednika, potpredsjednika i članova Odbora za zdravstvo i socijalnu skrb
  6. Utvrđivanje prijedloga za  izbor predsjednika, potpredsjednika i članova Odbora za obitelj i mlade
  7. Razno.-

TOČKA 1.

Izbor predsjednika Gradskog vijeća

Odbor je jednoglasno (7“za“)  utvrdio prijedlog da se za predsjednika Gradskog vijeća izabere IVAN PAL.

TOČKA 2.

Izbor predsjednika, potpredsjednika i članova Odbora za proračun i financije

Odbor je jednoglasno (7“za“) utvrdio prijedlog da se u Odbor za proračun i financije izaberu:

  1. Maja Marković, za predsjednicu
    2. Sonja Celiščak, za potpredsjednicu
    3. Marijan Lisjak, za člana
    4. Nenad Martinaga, za člana
    5. Adriana Vidović, za članicu
    6. Darko Tetec, za člana
    7. Dragica Šalamon, za članicu

TOČKA 3.

Izbor predsjednika, potpredsjednika i članova Odbora za gospodarstvo, razvoj grada i zaštitu okoliša

Odbor je jednoglasno (7“za“) utvrdio prijedlog da se u Odbor za gospodarstvo, razvoj grada i zaštitu okoliša izaberu:

  1. Nataša Tetec, za predsjednicu
    2. Antonio Grgić, za potpredsjednika
    3. Renato Labazan, za člana
    4. Miroslav Pobi, za člana
    5. Hrvoje Tisaj, za člana
    6. Slavko Tomiša, za člana
    7. Irena Gregurec, za članicu

 

TOČKA 4.

Izbor  predsjednika, potpredsjednika i članova Odbora za prosvjetu, znanost, kulturu i sport

Odbor je jednoglasno (7“za“) utvrdio prijedlog da se u Odbor za prosvjetu, znanost, kulturu i sport izaberu:

  1. Petra Rožmarić, za predsjednicu
    2. Mladen Fajdetić, za potpredsjednika
    3. Marijan Špoljar, za članicu
    4. Dijana Franjo Čordaš, za članicu
    5. Mirjana Hanžek, za članicu
    6. Ivana Knapić, za članicu
    7. Vesna Peršić Kovač, za članicu

 

TOČKA 5.

Izbor predsjednika, potpredsjednika i članova Odbora za zdravstvo i socijalnu skrb

Odbor je jednoglasno (7“za“) utvrdio prijedlog da se u Odbor za zdravstvo i socijalnu skrb izaberu:

  1. Maja Lončar Knežević, za predsjednicu
    2. Danijela Glavosek Kovačić, za potpredsjednicu
    3. Bernard Vukušić, za člana
    4. Bojan Osman, za člana
    5. Mirna Zagrajski Brkić, za članicu
    6. Željko Šemper, za člana
    7. Gordana Slavetić, za članicu

TOČKA 6.

Izbor predsjednika, potpredsjednika i članova Odbora za obitelj i mlade

Odbor je jednoglasno (7“za“) utvrdio prijedlog da se u Odbor za obitelj i mlade izaberu:

  1. Ksenija Kraljic Babić, za predsjednicu
    2. Saša Cestar, za potpredsjednika
    3. Alan Vorkapić, za člana
    4. Dino Valeš, za člana
    5. Natalija Đurkan, za članicu
    6. Zoran Božek, za člana
    7. Iva Grošić, za članicu

 

Prijam građana

Kod gradonačelnika i pročelnika,
utorkom

Kontakt

Zrinski trg 1, 48000 Koprivnica

grad.koprivnica@koprivnica.hr
+385 48 279 555

IBAN: HR5523860021820100005
SWIFT: PDKCHR2X
OIB: 62112914641

Cetifikat ISO Cetifikat Energy
Veličina fonta
Kontrast
Poveznice