HR EN

Grad Koprivnica

Koprivnička bajka

PROGRAM „KOPRIVNIČKA BAJKA“ 2021

17.12. petak

17.00 sati Božićna bajkaonica u Kući Djeda Mraza (Jelena Premec)
18.00 sati Koncert – Ženski tamburaški sastav Cure Iz CEntra

18.12. subota

17.00 sati Božićna bajkaonica u Kući Djeda Mraza (Boris Kralj)
18.00 sati Nastup – Zbor Župe svetog Leopolda Bogdana Mandića
20.00 sati Koncert – Grupa Tragovi

19.12. nedjelja

17.00 sati Božićna bajkaonica u Kući Djeda Mraza (Ivanka Ferenčić Martinčić)
18.00 sati Nastup – Zbor mladih i dječji zbor Župe svete Majke Terezije

20.12. ponedjeljak

17.00 sati Božićna bajkaonica u Kući Djeda Mraza (Ivanka Ferenčić Martinčić)
17.30 sati Nastup – Dječji vrtića „Smiješak“
18.30 sati Nastup – Pjevački zbor Osnovne škole Antun Nemčić Gostovinski

21.12. utorak

17.00 sati Božićna bajkaonica u Kući Djeda Mraza (Jelena Premec)
17.30 sati Nastup – Dječji vrtić „Igra“
18.30 sati Nastup – Pjevački zbor Osnovne škole Braća Radić
17.00 – 19.00 sati – Izložbeni štand Osnovne škole Đuro Ester

22.12. srijeda

17.00 sati Božićna bajkaonica u Kući Djeda Mraza (Nikol Bali Tilošanec)
17.30 sati Nastup – Dječji vrtić Tratinčica
18.15 sati Predstava – Lutkarska družina Kopriva pec, pec
19.00 sati Nastup – Pjevački zbor Osnovne škole Braća Radić

23.12. četvrtak

17.00 sati Božićna bajkaonica u Kući Djeda Mraza (Jelena Premec)
17.30 sati Nastup – Dječji vrtić „Svetog Josipa“
18.30 sati Božićni koncert Miroslava i Gordane Evačić

24.12. petak (Badnjak)

10.00 sati Podjela ribica građanima (ispred Gradske tržnice)
18.00 – 20.00 sati Božićni DJ set – DJ Sebax

25.12. SRETAN BOŽIĆ

26.12. nedjelja (Štefanje)

18.00 sati 2. Robin Štefanjska večernja utrka grada Koprivnice u organizaciji Atletskog kluba Koprivnica

  • organizator zadržava pravo izmjene programa

KLIZALIŠTE 13.12.2021. – 15.1.2022.

Otvoreno svaki dan od 10.00 do 22.00 sata

Popis izlagača sajma: 

  • „MALU j.d.o.o.“, ugostiteljstvo,
  • OPG „IZ RAJA“, proizvodnja i prodaja likera i rakija,
  • IV JAN j.d.o.o., ugostiteljstvo,
  • Kreativna udruga POKLONČEK, hobistička udruga,
  • Nova domaća radinost „ZLATKO ŠTREFIČEK“,
  • „CLOCK“, obrt za ugostiteljstvo,
  •  Udruga Podravkinih i ostalih umirovljenika,  ZLATNA DOB, (članice: Božica Kadić i Katarina Majhen),
  •  Udruga matice umirovljenika Koprivnica, (članice: Marija Vukres, Mira Topalović, Jelena Vargović),
  • GLORY, obrt za proizvodnju i usluge,
  • Udruga osoba s invaliditetom BOLJE SUTRA,
  • Obrt za proizvodnju tjestenine LA MARA,
  • STARI ZANATI, smještaj, ugostiteljstvo, proizvodnju, poljoprivredu i usluge,
  • „JOSIPA 2“ obrt za trgovinu, ugostiteljstvo, proizvodnju i usluge,
  • „POKI“ trgovačko-ugostiteljski obrt,
  • PODRAVKA d.d. – prehrambena industrija, „P“
  •  GKP Komunalac – Smutek.

 

Program Koprivnička bajka

Prijam građana

Kod gradonačelnika i pročelnika,
utorkom

Kontakt

Zrinski trg 1, 48000 Koprivnica

grad.koprivnica@koprivnica.hr
+385 48 279 555

IBAN: HR5523860021820100005
SWIFT: PDKCHR2X
OIB: 62112914641

Cetifikat ISO Cetifikat Energy
Veličina fonta
Kontrast
Poveznice