HR EN

Grad Koprivnica

Dodijeljene nagrade za najuspješnije sportaše u 2019. godini

Proglašeni najuspješniji sportaši, sportašice i sportske ekipe Grada Koprivnice za 2019. godinu

U Domu mladih  Koprivnica, u organizaciji Zajednice športskih udruga Grada Koprivnice održano je proglašenje najuspješnijih sportašica, sportaša i sportskih ekipa Grada Koprivnice za 2019. godinu.

Svečanost je započela pozdravnim govorom predsjednice Zajednice športskih udruga Grada Koprivnice Jasmine Stričević, a čestitke sportašima uputio  je i gradonačelnik Mišel Jakšić.

Lijepo se tokom cijele godine veseliti svim vašim sportskim ostvarenjima. Puno nam znači svako vaše pojavljivanje na natjecanjima i svako takmičenje gdje se čuje ime grada Koprivnice. U ime i gradske uprave, ali i u ime cijeloga grada Koprivnice ja vam od sveg srca zahvaljujem i na promociji, ali i na nošenju tog jednog sportskog duha i srca. Svi vi činite taj jedan mozaik zahvaljujući kome možemo s pravom reći  da je Koprivnica grad sporta. Drago nam je da vas uspijevamo pratiti u vašim nastojanjima, da možemo osigurati uvjete da se možete pripremati  za sva natjecanja koja su pred vama, da smo napravili i neka nova natjecanja u našoj Koprivnici koja su naišla na doista odličan odjek, ali  i da danas mogu reći da u narednih  godinu dana će u našem gradu  osvanuti dvije nove športske dvorane za koje vjerujem da će vam jako puno značiti. Želim vam puno sportskog uspjeha u ovoj 2020. godini  i, ono vama najvažnije,  neka vas prati zdravlje i sreća, a ostalo ne sumnjam da ćete  ostvariti sami.– rekao je u svom obraćanju Mišel Jakšić, gradonačelnik.

Nagrade i priznanja sportašima uručili su Jasmina Stričević, predsjednica Zajednice športskih udruga Grada Koprivnice, Mišel Jakšić, gradonačelnik, Ksenije Ostriž i Melita Samoborec, zamjenice gradonačelnika.

Ispred Grada Koprivnice događaju je prisustvovala i Melita Samoborec, zamjenica gradonačelnika.

NAGRAĐENI I NOMINIRANI:

KATEGORIJA – NAJUSPJEŠNIJA SPORTAŠICA S INVALIDITETOM

Najuspješnija sportašica s invaliditetom u 2019. godini je IVA ŠOLA (Športska udruga slijepih Koprivničko-križevačke županije   „PODRAVINA“)

KATEGORIJA – NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠ S INVALIDITETOM

Najuspješniji sportaš s invaliditetom u 2019. godini je IVICA FERENČIĆ (Športska udruga slijepih Koprivničko-križevačke županije   „PODRAVINA“)

Ostali nominirani abecednim redom: DRAŽEN MUSTAČ (Športska udruga tjelesnih invalida „KOPRIVNICA“)

KATEGORIJA – NAJUSPJEŠNIJA SPORTSKA EKIPA OSOBA S INVALIDITETOM

Najuspješnija sportska ekipa osoba s invaliditetom u 2019. godini je Kuglačka ekipa Športske udruge slijepih Koprivničko-križevačke županije „PODRAVINA“)

KATEGORIJA – NAJUSPJEŠNIJA PERSPEKTIVNA SPORTAŠICA

Najuspješnija perspektivna sportašica u 2019. godini je LANA NOGIĆ (Hrvački klub „PODRAVKA“)

Ostale nominirane abecednim redom:
SARA DELIMAR (Boks klub „DAVID“)
MIHAELA FRANČIĆ (Športsko ribolovni klub „PODRAVKA“)
TENA MEGERLE (Rukometni klub „PODRAVKA“)
ALANNA ŠTEFANEC (Ronilački klub „ŠODERICA“)

KATEGORIJA – NAJUSPJEŠNIJI PERSPEKTIVNI SPORTAŠ

Najuspješniji perspektivni sportaš u 2019. godini je FILIP VERČEVIĆ (Hrvački klub „PODRAVKA“)

Ostali nominirani abecednim redom:
JOSIP BENKO (Hrvački klub „PODRAVKA“)
LUKA JAMBREUŠ (Streljački športski klub „PODRAVKA“)
JAN TISAJ (Biciklistički klub „ROTOR“)
TIN TREŠČEC (Ronilački klub „ŠODERICA“)

KATEGORIJA – NAJUSPJEŠNIJI PERSPEKTIVNI SPORTSKI PAR, ŠTAFETA ILI POSADA

Najuspješniji perspektivni sportska štafeta u 2019. godini je Muška kadetska štafeta Ronilačkog kluba „ŠODERICA“

Ostali nominirani abecednim redom:
Štafeta kadetkinja 4×200 m Atletskog kluba „KOPRIVNICA“
Štafeta kadetkinja 4×100 m Atletskog kluba „KOPRIVNICA“
Štafeta mlađi kadeti 4×60 m Atletskog kluba „KOPRIVNICA“
Štafeta mlađi kadeti 4×100 m Atletskog kluba „KOPRIVNICA“

KATEGORIJA – NAJUSPJEŠNIJA PERSPEKTIVNA ŽENSKA SPORTSKA EKIPA

Najuspješnija perspektivna ženska sportska ekipa u 2019. godini je  Ekipa Podravka 3 Rukometnog kluba „Podravka“

Ostale nominirane ekipe abecednim redom:
Juniorska ekipa Športsko ribolovnog kluba „Podravka“
Kadetska ekipa Ronilačkog kluba „ŠODERICA“
Ekipa Podravka 2 Rukometnog kluba „Podravka“
Juniorska ekipa Twirling kluba „KOPRIVNICA“

KATEGORIJA – NAJUSPJEŠNIJA PERSPEKTIVNA MUŠKA SPORTSKA EKIPA

Najuspješnija perspektivna muška sportska ekipa u 2019. godini je Juniorska ekipa Ronilačkog kluba „Šoderica“

Ostale nominirane ekipe abecednim redom:
Mlađe kadetska kros ekipa Atletskog kluba „KOPRIVNICA“
Mlađe kadetska ekipa Atletskog kluba „KOPRIVNICA“
Juniorska ekipa Streljačkog športskog kluba „PODRAVKA“

KATEGORIJA – NAJUSPJEŠNIJA SPORTAŠICA

Najuspješnija sportašica u 2019. godini je  KRISTINA LUKAČEVIĆ (Biciklistički klub „ROTOR“)

Ostale nominirane abecednim redom:
IVANA BABIĆ (Streljački športski klub „PODRAVKA“)
DEJANA MILOSAVLJEVIĆ (Rukometni klub „PODRAVKA“)
VEDRANA ŠIMUNIĆ (Športski kuglački klub „PODRAVKA“)
ANTONIA ŠTEFOTIĆ (Hrvački klub „PODRAVKA“)

KATEGORIJA – NAJUSPJEŠNIJI SPORTAŠ

Najuspješniji sportaš u 2019. godini je IVAN LONČARIĆ (Hrvački klub „PODRAVKA)

Ostali nominirani abecednim redom:
ZLATKO BETLEHEM (Športski kuglački klub „PODRAVKA“)
DANIJEL KATALENIĆ (Atletski klub „KOPRIVNICA“)
OLIVER OREŠIĆ (Atletski klub „KOPRIVNICA“)

KATEGORIJA – NAJUSPJEŠNIJI SPORTSKI PAR

Najuspješniji sportski par u 2019. godini je  Ženski par Športskog kuglačkog kluba „PODRAVKA“

Ostali nominirani abecednim redom: Muški par Športskog kuglačkog kluba „PODRAVKA“

KATEGORIJA – NAJUSPJEŠNIJA ŽENSKA SPORTSKA EKIPA

Najuspješnija ženska sportska ekipa u 2019. godini je  Ekipa Podravka-Vegeta Rukometnog kluba „PODRAVKA“

Ostale nominirane ekipe abecednim redom:
Seniorska ekipa Športsko ribolovnog kluba „KOPRIVNICA“
Seniorska ekipa Športskog kuglačkog kluba „PODRAVKA“

KATEGORIJA – NAJUSPJEŠNIJA MUŠKA SPORTSKA EKIPA

Najuspješnija muška sportska ekipa u 2019. godini je Seniorska ekipa Nogometnog kluba „SLAVEN BELUPO“

Ostale nominirane ekipe abecednim redom:
Seniorska ekipa Atletskog kluba „KOPRIVNICA“
Seniorska ekipa Košarkaškog kluba „KOPRIVNICA“
Seniorska ekipa Rukometnog kluba „KOPRIVNICA – NOA“
Seniorska ekipa Teniskog kluba „KOPRIVNICA“

KATEGORIJA – IZNIMNO POSTIGNUĆE U SPORTU U 2019.

BORNA LONČARIĆ
IVO MATIĆ
LOVRO MATOVINA

KATEGORIJA – ZASLUŽNI SPORTSKI DJELATNIK

LJILJANA PICER

Prijam građana

Kod gradonačelnika i pročelnika,
utorkom

Kontakt

Zrinski trg 1, 48000 Koprivnica

grad.koprivnica@koprivnica.hr
+385 48 279 555

IBAN: HR5523860021820100005
SWIFT: PDKCHR2X
OIB: 62112914641

Cetifikat ISO Cetifikat Energy
Veličina fonta
Kontrast
Poveznice