Objavljeno: 10.02.2014.
U Domu mladih Koprivnica, u organizaciji Zajednice športskih udruga Grada Koprivnice održano je proglašenje najboljih sportašica, sportaša i sportskih ekipa Grada Koprivnice za 2013. godinu.
Svečanost je započela pozdravnim govorom predsjednice Zajednice športskih udruga Grada Koprivnice Jasmine Stričević, a čestitke sportašima uputila je i gradonačelnica Vesna Želježnjak.
Budući je u 2013. godini Mala sportska škola obilježila 15 godina postojanja, kao pokretači Male sportske škole na samom početku svečanosti, priznanja su primili Ivan Pal, Ratimir Ljubić i Marina Tomac Rojčević.
Zaslužene nagrade za svoja postignuća u sportu primili slijedeći koprivnički sportaši:
Najuspješniji sportaš s invaliditetom u 2013. godini je MARIJAN MALJAK (Športska udruga tjelesnih invalida „KOPRIVNICA”)
Najuspješnija sportska ekipa osoba s invaliditetom u 2013. godini je Sportska udruga za osobe s intelektualnim poteškoćama „VELIKO SRCE”
Najuspješnija perspektivna sportašica u 2013. godini je IVANA BABIĆ (Streljački športski klub „PODRAVKA”)
Ostale nominirane abecednim redom:
PETRA BOJANIĆ (Teniski klub „KOPRIVNICA”)
LORENA LONČARIĆ (Streljački športski klub „PODRAVKA”)
IVONA MRĐEN (Rukometni klub „PODRAVKA”)
Najuspješniji perspektivni sportaš u 2013. godini je ALEN FODOR (Hrvački klub „PODRAVKA”)
Ostali nominirani abecednim redom:
DOMAGOJ RAŠAN (Atletski klub „PODRAVSKI LIST”)
HRVOJE ŠIFKORN (Teniski klub „KOPRIVNICA”)
MARKO ŠTAJDUHAR (Športski ribolovni klub „KOPRIVNICA”)
ANTONIO TKALČIĆ (Boks klub „DAVID”)
Najuspješnija sportašica u 2013. godini je TATJANA ŠTAJDUHAR (Športski ribolovni klub „KOPRIVNICA”)
Najuspješniji sportaš u 2013. godini je IVAN LONČARIĆ (Hrvački klub „PODRAVKA”)
Ostali nominirani abecednim redom:
DOMAGOJ BUHINJAK (Klub tajlandskog boksa „SAMURAI”)
LUKA ĐURĐ (Ronilački klub „ŠODERICA”)
HRVOJE KUZMIĆ (Športski ribolovni klub „ŠODERICA”)
IVO MATIĆ (Auto i karting klub „PODRAVINA”)
Najuspješnija ženska sportska ekipa u 2013. godini je Ekipa Podravka-Vegeta Rukometnog kluba „PODRAVKA”
Ostale nominirane ekipe abecednim redom:
Seniorska ekipa Športskog ribolovnog kluba „KOPRIVNICA”
Seniorska ekipa Teniskog kluba „KOPRIVNICA”
Seniorska ekipa Športskog kuglačkog kluba „PODRAVKA”
Najuspješnija muška sportska ekipa u 2013. godini je Seniorska ekipa Ronilačkog kluba „ŠODERICA”
Ostale nominirane ekipe abecednim redom:
Seniorska ekipa Teniskog kluba „KOPRIVNICA”
Seniorska ekipa Stolnoteniskog kluba „PODRAVKA”
Seniorska ekipa Streljačkog športskog kluba „PODRAVKA”
Seniorska ekipa Nogometnog kluba “SLAVEN BELUPO”
Priznanje za iznimno postignuće u sportu
ANA JAMBROVIĆ
FILIP FRANKOL
Zaslužni sportski djelatnik
ZLATKO BLAŽEKOVIĆ
Zrinski trg 1, 48000 Koprivnica
grad.koprivnica@koprivnica.hr
+385 48 279 555
IBAN: HR5523860021820100005
SWIFT: PDKCHR2X
OIB: 62112914641