Objavljeno: 28.04.2014.
„…Smijeh je jedan od najdivnijih lijekova koje smo izmislili, pa izliječimo svijet zabavljajući ga!“ Tim su riječima organizatori FIFES-a 2, međunarodnog filmskog festivala smijeha, odlučili pružiti priliku svim ljudima dobre volje da izraze svoju kreativnu dušu na jedan poseban, zabavan, smiješan i vedar način kroz filmsku umjetnost kao prekrasan vid ljudskog izražavanja. Festival se održao 11. i 12. travnja 2014. u Zagrebu.
Članovi stručnog žirija Joško Marušić, Denis Bašić i Vesna Sudar odlučili su igrani film „Telekomplikacije“, Filmske i video družine „Mravec“, uvrstiti u službenu konkurenciju festivala za „1. kategoriju do 18 godina“. Uz hrvatske filmove, u toj su se kategoriji natjecali i filmovi iz Belgije, Bosne i Hercegovine, Brazila, Izraela, Rusije i Slovačke.
„Nagrada peteročlanog dječjeg žirija“ pripala je upravo igranom filmu „Telekomplikacije“ čije su autorice učenice Leonarda Grošić, Veronika Lojan, Dora Ormuš i Katarina Šimunić, a njihova je voditeljica Karmen Bardek.
Zrinski trg 1, 48000 Koprivnica
grad.koprivnica@koprivnica.hr
+385 48 279 555
IBAN: HR5523860021820100005
SWIFT: PDKCHR2X
OIB: 62112914641
Prijavite se na newsletter Grada Koprivnice. Dovoljna je samo vaša email adresa, a odjaviti se možete u bilo kojem trenutku.