Objavljeno: 17.02.2012.
Još pet kola preostalo je do kraja treće sezone KC lige, a u subotnjem kolu s izrazitim zadovoljstvom najavljujemo utakmicu između Active Commerca i Grada Koprivnice, u kojoj će za Active nastupiti četiri Slukića u tri golmanske generacije.
Pored legendi Slavena Bere i Dejana koji na KC ligi brane za Active, nakon 30 godina od završetka aktivne karijere na gol će stati i jedna davna legenda Slavena, najstariji Branko Slukić, te mlada nada Slavena, Berin sin Karlo, najmlađi iz koprivničke vratarkse obitelji.
Ovo je jedinstven slučaj, jer ne događa se često da su u tri generacije jedne obitelji svi golmani.
Organizatori zahvaljuju i momčadi Grada Koprivnice koja je pristala da svi Slukići nastupe.
Ostale će utakmice također ponuditi uzbuđenja, bodovi su svima važni, a jedino je vodeća Udruga za mali nogomet izraziti favorit protiv pretposljednjih Cerina, drugi ogledi bit će prilično izjednačeni i neizvjesni.
Ove subote ženske ekipe odmaraju, pa će cjelokupni program u Sportskoj dvorani Srednje škole završiti malo ranije nego inače.
PAROVI 9. KOLA KC LIGE (SUBOTA, 18.02.2012.)
17,00 Cerine – Udruga za mali nogomet
17,40 Šegi d.o.o. – Forma Legalis
18,20 Caffe bar Toxic – Potoljik
19,00 Pivnica Plavi podrum – Romantičari
19,40 Grad Koprivnica – Active Commerce
20,20 Petgrad / Metalstil – Sedma sila
21,00 Podravsko sunce – Inducta
LJESTVICA
1. Udruga za mali nogomet 30:13 22
2. Podravsko sunce 23:13 16
3. Šegi d.o.o. 14:8 14
4. Inducta 14:11 13
5. Potoljik 16:16 12
6. Pivnica Plavi podrum 14:10 11
7. Petgrad / Metalstil 15:15 11
8. Forma Legalis 19:22 11
9. Caffe bar Toxic 14:17 11
10. Romantičari 14:13 10
11. Sedma sila 17:17 10
12. Active Commerce 13:18 10
13. Cerine 8:14 7
14. Grad Koprivnica 10:34 0
STRIJELCI
8 – Kukolja (Podravsko sunce), Petričević (Udruga za mali nogomet), Prka (Forma Legalis)
7 – Harmadi (Podravsko sunce), Marić (Inducta)
5 – E. Blažeković (Potoljik), Popijač (Petgrad/Metalstil), Evačić (Caffe bar Toxic), Begić (Romantičari), Perić, Jurenec (Udruga za mali nogomet)
LJESTVICA – ŽENE
1. Mladost Bregi 6:2 9
2. UŠRPS 8:3 7
3. Toxic Girls 3:3 6
4. Drnje / Botovo 1:7 3
5. Podravske gazele 1:2 2
6. Gimnazija „Fran Galović" 2:4 2
STRIJELCI – ŽENE
3 – Jurković (Mladost Bregi)
2 – Vadla, Geršić (UŠRPS)
Zrinski trg 1, 48000 Koprivnica
grad.koprivnica@koprivnica.hr
+385 48 279 555
IBAN: HR5523860021820100005
SWIFT: PDKCHR2X
OIB: 62112914641