Objavljeno: 11.12.2015.
Ove subote igra se 6. kolo KC lige, posljednje ove kalendarske godine, i to samo s utakmicama u muškoj konkurenciji. Nakon toga slijedi stanka zbog blagdana i Zimske lige, a KC liga nastavit će se 23. siječnja 2016. godine.
Na rasporedu su tri utakmice koje s pravom nose epitet derbija. Prošle sezone trećeplasirana Inducta ++ igra s trenutno vodećim Active Commerceom, osvajači srebrne medalje Romantičari pokušat će popraviti bodovni učinak protiv CB Golfa koji iznenađujuće drži treću poziciju, dok branitelj naslova Petgrad/OPG Radiček želi popraviti dojam u ogledu s drugoplasiranim Bimbom.
Bit će zanimljivo vidjeti može li netko od autsajdera pomrsiti račune favoritima u preostala četiri susreta, u kojima se sastaju Grad Koprivnica – Udruga za mali nogomet Koprivnica, KKC Pixel – ePodravina.hr/Kosinus, Skladgradnja – CB Cezar te Sedma sila – CB 048/UŠRPS.
KC ligu već sedmu godinu organizira Koprivnička udruga za rekreativni sport, pod pokroviteljstvom Grada Koprivnice.
Ulaz je u Sportsku dvoranu Srednje škole Koprivnica je slobodan, posjetitelje očekuje ponuda osvježavajućih pića, a najmlađima će biti podijeljene grickalice.
Rezultate uživo možete pratiti na adresi www.kcliga.com, a prijenos uživo na Youtube kanalu KC liga Koprivnica.
PAROVI 6. KOLA KC LIGE (subota, 12. prosinca 2015.)
17.00 Grad Koprivnica – Udruga za mali nogomet Koprivnica
17.40 KKC Pixel – ePodravina.hr/Kosinus
18.20 Skladgradnja – CB Cezar
19.00 Inducta ++ – Active Commerce
19.40 NK Romantičari – CB Golf
20.20 Petgrad/OPG Radiček – Bimbo
21.00 Sedma sila – CB 048/UŠRPS
REDOSLIJED
1. Active Commerce 5 4 1 0 13:4 13
2. Bimbo 5 4 0 1 16:6 12
3. CB Golf 5 3 2 0 15:6 11
4. ePodravina.hr/Kosinus 5 3 2 0 16:12 11
5. CB 048/UŠRPS 5 3 1 1 31:9 10
6. Inducta ++ 5 3 1 1 16:13 10
7. UMN Koprivnica 5 3 0 2 24:15 9
8. NK Romantičari 5 3 0 2 16:10 9
9. Petgrad/OPG Radiček 5 2 1 2 11:8 7
10. CB Cezar 5 2 0 3 19:28 6
11. Sedma sila 5 0 2 3 7:15 2
12. Grad Koprivnica 5 0 0 5 5:13 0
13. KKC Pixel 5 0 0 5 10:26 0
14. Skladgradnja 5 0 0 5 3:37 0
STRIJELCI
7 – Osman (CB 048/UŠRPS), Andrašić (ePodravina.hr/Kosinus), Kokša (UMN Koprivnica).
6 – V. Harmadi (CB 048/UŠRPS), Dlaka (UMN Koprivnica), Ogrizović (Active Commerce).
5 – Begić, Fusić (NK Romantičari), Gašparić (Inducta ++), Milivojević (UMN Koprivnica), Šimunić (Petgrad/OPG Radiček).
REDOSLIJED – ŽENE
1. ŽNK Repaš 5 3 2 0 5:1 11
2. ŽNE Drnje 5 3 1 1 7:2 10
3. Iskre 5 3 0 2 8:6 9
4. Li-La 5 2 1 2 4:3 7
5. ŽNK Koprivnica 5 2 0 3 4:5 6
6. Kapljice 5 0 0 5 0:11 0
STRIJELCI – ŽENE
5 – I. Kirilenko (Iskre).
3 – Varović (ŽNE Drnje), Šadek (ŽNK Repaš),
2 – Stančić (ŽNE Drnje), Tomašek (Iskre), Sraček (ŽNK Koprivnica).
1 – Ivona Tudić (Iskre), Rukavina, Pavić (ŽNK Koprivnica), Šimek, Korolija, Vadla, Geršić (Li-La), Amon, Kraljić (ŽNE Drnje), Varga, Švegović (ŽNK Repaš).
Zrinski trg 1, 48000 Koprivnica
grad.koprivnica@koprivnica.hr
+385 48 279 555
IBAN: HR5523860021820100005
SWIFT: PDKCHR2X
OIB: 62112914641