HR EN

Grad Koprivnica

Izvrsni rezultati koprivničkih plivačica i plivača s turnira u Vukovaru

U subotu, 29. travnja 2023. godine, Plivački klub Cerine sudjelovao je na iznimno jakom međunarodnom natjecanju u Vukovaru. Sudjelovalo je 382 natjecatelja iz 14 klubova. Natjecalo se u 6 disciplina, a gotovo u svakoj disciplini, netko od plivača Cerina osvojio je medalju.

Natjecali su se Karlo Tratnjak, Tomislav Pobi, Mislav Skvaža, Teo Munić, Domagoj Krapinec, Erik Petrić, Fran Blažotinec, Noa Brckan, Petar Domanovac, Petar Junušić, Erik Štefanec, Marko Ferčec, Vito Odak, Matej Antolaš, Damjan Podravec, Petar Pitnarić, Katja Koščak, Anja Cahunek, Sara Sambolek, Ena Jendrašic, Eva Novak, Franka Bebek, Klara Stanković, Mia Capek, Paula Lovasić, Ana Hren, Maria Rihtarić i Nora Baran.

U kategoriji C medalje je osvajala Katja Koščak. Prvo mjesto na 50 leptir, drugo mjesto na 200 mješovito i 100 slobodno. U kategoriji E, Ena Jendrašic osvojila je treće mjesto na 50 leptir, dok je Sara Sambolek bila treća na 50 slobodno i druga na 100 slobodno.

Petar Domanovac bio je prvi na 50 prsno i treći na 200 mješovito, dok je Erik Petrić bio drugi na 100 slobodno.

Od naših najmlađih, u kategoriji F, Ana Hren osvojila je prvo mjesto na 50 leptir i drugo mjesto na 50 prsno, dok je Maria Rihtarić bila prva na 50 slobodno, druga na 50 leđno i 100 slobodno.

Plivače su pratile trenerice Lana Kovač i Martina Gregurek.

tekst i foto: PK Cerine