BusKo ima novi vozni red


Objavljeno: 19.08.2019 — Pregledano: 170 puta

LINIJA 1 (AUTOBUS BR. 1)

STAJALIŠTE km. VRIJEME U POLASKU
Kampus 0 6:50 8:10 11:20 12:10 13:10
Stadion 1,12 6:53 8:13 11:23 12:13 13:13
Bolnica (Braće Radića) 1 6:57 8:17 11:27 12:17 13:17
Trg mladosti 1,83 7:02 8:22 11:32 12:22 13:23
Autobusni kolodvor 1,33 7:06 8:26 11:36 12:26 13:27
STAJALIŠTE km. VRIJEME U POVRATKU
Autobusni kolodvor 0 7:45 8:50 11:50 12:30 13:30
Centar (Županija) 1,33 7:48 8:53 11:53 12:33 13:33
Bolnica (Braće Radića) 1,83 7:54 8:59 11:59 12:39 13:39
Stadion 1 7:58 9:03 12:03 12:43 13:43
Kampus 1,12 8:02 9:07 12:07 12:47 13:47

 

STAJALIŠTE km. VRIJEME U POLASKU STAJALIŠTE VRIJEME U POVRATKU
Kampus 0   6:00   Kampus   10:20  
Autobusni kolodvor 3 6:06 Stadion 10:22
Varaždinska (Pri Sv.Duhu) 0,5 6:08 Bolnica (Braće Radića) 10:24
Ulica kneza Branimira 2 6:10 Bjelovarska cesta 10:27
Vinica (društveni dom) 1 6:14 Supernova (Interspar) 10:29
Vinogradska ulica 2 6:18 Draganovec 10:34
Križevačka cesta 1 6:20 Pod lipama 10:36
Starigrad (Starogradska) 2,5 6:26 Starigrad (društveni dom) 10:39
Starigrad (društveni dom) 0,5 6:27 Starigrad (Starogradska) 10:40
Pod lipama 1 6:30 Križevačka cesta 10:46
Draganovec 1 6:32 Vinogradska ulica 10:48
Supernova (Interspar) 2 6:37 Vinica (društveni dom) 10:52
Bjelovarska cesta 2 6:39 Ulica kneza Branimira 10:56
Bolnica (Braće Radića) 1 6:42 Varaždinska (Pri Sv. Duhu) 10:58
Stadion 1 6:44 Autobusni kolodvor 11:02
Kampus 1   6:46 Kampus   11:08  

 

LINIJA 2 (AUTOBUS BR. 2)

STAJALIŠTE km. VRIJEME U POLASKU
Autobusni kolodvor 0 13:50 14:45 18:40 19:20
Centar (Županija) 1,33 13:53 14:48 18:43 19:23
Bolnica (Braće Radića) 1,83 13:59 14:54 18:49 19:29
Stadion 1 14:03 14:59 18:54 19:32
Kampus 1,12 14:07 15:03 18:58 19:34
STAJALIŠTE km. VRIJEME U POVRATKU
Kampus 0 13:30 14:10 18:15 19:00 19:35
Stadion 1,12 13:33 14:13 18:18 19:03 19:37
Bolnica (Braće Radića) 1 13:37 14:19 18:20 19:07 19:41
Trg mladosti 1,83 13:42 14:23 18:25 19:13 19:46
Autobusni kolodvor 1,33 13:46 14:26 18:29 19:16 19:49

 

STAJALIŠTE km. VRIJEME U POLASKU STAJALIŠTE VRIJEME U POVRATKU
Kampus 0 12:00 Kampus 16:50
Autobusni kolodvor 3 12:06 Stadion 16:54
Varaždinska (Pri Sv. Duhu) 0,5 12:08 Bolnica (Braće Radića) 16:56
Ulica kneza Branimira 2 12:10 Bjelovarska cesta 16:59
Vinica (društveni dom) 1 12:14 Supernova (Interspar) 17:01
Vinogradska ulica 2 12:18 Draganovec 17:06
Križevačka cesta 1 12:20 Pod lipama 17:08
Starigrad (Starogradska) 2,5 12:26 Starigrad (društveni dom) 17:11
Starigrad (društveni dom) 0,5 12:27 Starigrad (Starogradska) 17:12
Pod lipama 1 12:30 Križevačka cesta 17:18
Draganovec 1 12:32 Vinogradska ulica 17:20
Supernova (Interspar) 2 12:37 Vinica (društveni dom) 17:24
Bjelovarska cesta 2 12:39 Ulica kneza Branimira 17:28
Bolnica (Braće Radića) 1 12:42 Varaždinska (Pri Sv. Duhu) 17:30
Stadion 1 12:44 Autobusni kolodvor 17:32
Kampus 1 12:48 Kampus 17:38