Objavljeno: 06.02.2018.
U Domu mladih Koprivnica, u organizaciji Zajednice športskih udruga Grada Koprivnice održano je proglašenje najuspješnijih sportašica, sportaša i sportskih ekipa Grada Koprivnice za 2017. godinu.
Svečanost je započela pozdravnim govorom predsjednice Zajednice športskih udruga Grada Koprivnice Jasmine Stričević, a čestitke sportašima uputio je i gradonačelnik Mišel Jakšić.
„Dvadeset godina čuvati tradiciju i imati svaki puta punu dvoranu je pokazatelj da Koprivnica stvarno je grad sporta, da je Koprivnica grad radišnih, sposobnih, marljivih ljudi.“– rekao je između ostalog u svom obraćanju Mišel Jakšić, gradonačelnik.
Nagrade i priznanja sportašima uručili su Jasmina Stričević, predsjednica Zajednice športskih udruga Grada Koprivnice, gradonačelnik Mišel Jakšić, zamjenica gradonačelnika Melita Samoborec i predsjednik Gradskog vijeća Ivan Pal.
NAGRAĐENI I NOMINIRANI:
KATEGORIJA – SPORTAŠICA S INVALIDITETOM
Najuspješnija sportašica s invaliditetom u 2017. godini je NATAŠA ZAMLJAČANEC PLAHINEK (Sportska udruga za pomoć osobama s intelektualnim poteškoćama „VELIKO SRCE“)
KATEGORIJA – SPORTAŠ S INVALIDITETOM
Najuspješniji sportaš s invaliditetom u 2017. godini je VLADIMIR STRMECKI (Sportska udruga za pomoć osobama s intelektualnim poteškoćama „VELIKO SRCE“)
Ostali nominirani abecednim redom: IVICA FERENČIĆ (Športska udruga slijepih Koprivničko-križevačke županije “PODRAVINA“)
KATEGORIJA – SPORTSKA EKIPA OSOBA S INVALIDITETOM
Najuspješnija sportska ekipa osoba s invaliditetom u 2017. godini je Floorball ekipa Sportske udruge za osobe s intelektualnim poteškoćama „VELIKO SRCE“
Ostale nominirane ekipe abecednim redom: Kuglačka ekipa Športske udruge slijepih Koprivničko-križevačke županije “PODRAVINA“
KATEGORIJA – PERSPEKTIVNA SPORTAŠICA
Najuspješnija perspektivna sportašica u 2017. godini je LANA BUHINJAK (Športski kuglački klub „PODRAVKA“)
Ostale nominirane abecednim redom:
IVONA HUĐ (Boks klub „DAVID“)
JULIA KUHAR (Boks klub „DAVID“)
KATJA KUKEC (Ronilački klub „ŠODERICA“)
ELENA POPOVIĆ (Rukometni klub „PODRAVKA“)
KATEGORIJA – PERSPEKTIVNI SPORTAŠ
Najuspješniji perspektivni sportaš u 2017. godini je BORNA LONČARIĆ (Boks klub „DAVID“)
Ostali nominirani abecednim redom:
MIHAEL ŠESTAK (Ronilački klub „ŠODERICA“)
FILIP VERČEVIĆ (Hrvački klub „PODRAVKA“)
KATEGORIJA – PERSPEKTIVNI SPORTSKI PAR
Najuspješniji perspektivni sportski par u 2017. godini je TWIRLING DUET JUNIORKI Twirling kluba „KOPRIVNICA“
KATEGORIJA – PERSPEKTIVNA ŽENSKA SPORTSKA EKIPA
Najuspješnija perspektivna ženska sportska ekipa u 2017. godini je KADETSKA EKIPA Rukometnog kluba „PODRAVKA“
Ostale nominirane ekipe abecednim redom: JUNIORSKA EKIPA Twirling kluba „KOPRIVNICA“
KATEGORIJA – PERSPEKTIVNA MUŠKA SPORTSKA EKIPA
Najuspješnija perspektivna muškaka sportska ekipa u 2017. godini je JUNIORSKA EKIPA Nogometnog kluba „SLAVEN BELUPO“
Ostale nominirane ekipe abecednim redom:
KADETSKA EKIPA Nogometnog kluba „SLAVEN BELUPO“
JUNIORSKA EKIPA Streljačkog športskog kluba „PODRAVKA“
JUNIORSKA EKIPA Teniskog kluba „KOPRIVNICA“
KATEGORIJA – SPORTAŠICA
Najuspješnija sportašica u 2017. godini je IVANA BABIĆ (Streljački športski klub „PODRAVKA“)
Ostale nominirane abecednim redom:
JADRANKA GULIŠ (Športsko ribolovni klub „KOPRIVNICA“)
ANTONELA VARGIĆ (Športski kuglački klub „PODRAVKA“)
MARIJETA VIDAK (Rukometni klub „PODRAVKA“)
KATEGORIJA – SPORTAŠ
Najuspješniji sportaš u 2017. godini je IVO MATIĆ (Auto i karting klub „PODRAVINA“)
Ostali nominirani abecednim redom:
IVAN LONČARIĆ (Hrvački klub „PODRAVKA“)
ANTONIO TKALČIĆ (Boks klub „DAVID“)
KATEGORIJA – SPORTSKI PAR
Najuspješniji sportski par u 2017. godini je TANDEM SENIORI Športskog kuglačkog kluba „PODRAVKA“
KATEGORIJA – ŽENSKA SPORTSKA EKIPA
Najuspješnija ženska sportska ekipa u 2017. godini je Ekipa Podravka-Vegeta Rukometnog kluba „PODRAVKA“
Ostale nominirane ekipe abecednim redom:
Seniorska ekipa Športsko ribolovnog kluba „KOPRIVNICA“
Seniorska ekipa Športskog kuglačkog kluba „PODRAVKA“
Seniorska ekipa Ronilačkog kluba „ŠODERICA“
KATEGORIJA – MUŠKA SPORTSKA EKIPA
Najuspješnija muška sportska ekipa u 2017. godini je Prva seniorska ekipa Boks kluba „DAVID“
Ostale nominirane ekipe abecednim redom:
Prva seniorska ekipa Teniskog kluba „KOPRIVNICA“
Seniorska ekipa Streljačkog športskog kluba „PODRAVKA“
Seniorska ekipa Ronilačkog kluba „ŠODERICA“
KATEGORIJA – IZNIMNO POSTIGNUĆE U SPORTU U 2017.
LEON ZELENKO
FILIP HLEVNJAK
KATEGORIJA –
ZASLUŽNI SPORTSKI DJELATNIK
ILINKA MILAS
Zrinski trg 1, 48000 Koprivnica
grad.koprivnica@koprivnica.hr
+385 48 279 555
IBAN: HR5523860021820100005
SWIFT: PDKCHR2X
OIB: 62112914641