Upravni odjel za financije, gospodarstvo i europske poslove


 

 

Zdravko Punčikar dipl.oec., pročelnik
adresa: Zrinski trg 1, Koprivnica
tel.:  279-551
fax: 048/622-258
e-mail: gospodarstvo.financija@koprivnica.hr
Jasmina Stričević dipl.oec.,  viša savjetnica – specijalist
tel.: 048/279-506
e-mail: jasmina.stricevic@koprivnica.hr
Robert Balažin  dipl.oec., viši stručni suradnik za gospodarstvo
tel.:  048/279-544
e-mail: robert.balazin@koprivnica.hr
 ODSJEK ZA FINANCIJE
Ines Horvatić Jambor  dipl.oec., voditeljica Odsjeka za financije
tel.:  048/279-513
e-mail:  ines.horvatic.jambor@koprivnica.hr
Ana Kuruc  mag.oec., viša stručna suradnica za izvršenje proračuna
tel.:  048/279-510
e-mail:  ana.kuruc@koprivnica.hr
Sabina Grobenski  mag.oec., viša stručna suradnica za obračun plaća i naknada
tel.:  048/279-546
e-mail:  sabina.grobenski@koprivnica.hr
Mihovil Blažotić  mag.oec., viši stručni suradnik za riznicu
tel.:  048/279-556
e-mail:  mihovil.blazotic@koprivnica.hr
Josip Fonjak  referent za razrez gradskih poreza
tel.:  048/279-507
e-mail:  josip.fonjak@koprivnica.hr
Jelena Galinec  referentica za vođenje evidencije komunalne naknade
tel.:  048/279-512
e-mail:  jelena.galinec@koprivnica.hr
Slavica Bukovski  referentica-knjigovotkinja
tel.:  048/279-511
e-mail:  slavica.bukovski@koprivnica.hr
Božica Funtek  referentica-blagajnica
tel.:  048/279-505
e-mail:  bozica.funtek@koprivnica.hr
 ODSJEK ZA EUROPSKE POSLOVE
Maja Balaško  dipl.oec., voditeljica Odsjeka za europske poslove i održivi razvoj
tel.:  048/279-534
e-mail:  maja.balasko@koprivnica.hr
Nebojša Kalanj  dipl.oec., viši stručni suradnik za europske poslove i održivi razvoj
tel.:  048/279-535
e-mail:  nebojsa.kalanj@koprivnica.hr
Iva Svirčić Borštnar  dipl.prof.univ.spec.oec., viša stručna suradnica za europske poslove i društveno-turističke projekte
tel.:  048/279-559
e-mail:  iva.svircic@koprivnica.hr
Gordana Biondić  mag.pol., viša stručna suradnica za europske poslove i društveno-turističke projekte
tel.: 048/279-559
e-mail: gordana.biondic@koprivnica.hr

Obrazac zahtjeva – ugostiteljstvo: