Članovi Vijeća mjesnih odbora


1.VIJEĆE MJESNOG ODBORA “BANOVEC”

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPredsjednik:
MIROSLAV POBI, Koprivnica, Ulica Frana Galovića 3
HDZ, HSS,HRAST, HSP AS, HDS
email: miroslav.pobi@podravka.hr
mob.: 098/249464


OLYMPUS DIGITAL CAMERAPotpredsjednik:
DINO VALEŠ, Koprivnica, Ulica Ivanjska 7
HDZ, HSS,HRAST, HSP AS, HDS
email: dvalesh@gmail.com
mob.: 099/7477804


Članovi:

  1. DOMAGOJ ŠVABEK, KOPRIVNICA, ULICA ANTE STARČEVIĆA 45
  2. SANDA STRELEC, KOPRIVNICA, ULICA IVANJSKA 10
  3. BOŽO MILANOVIĆ, KOPRIVNICA, ULICA IVANJSKA 21
  4. TANJA VLAHOVIĆ, KOPRIVNICA, ULICA DONJI BANOVEC 11
  5. DRAGICA RUŽIĆ, KOPRIVNICA, DUGA ULICA 26

2.VIJEĆE MJESNOG ODBORA “BREŽANEC”

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPredsjednik:
VLADIMIR GROŠANIĆ, Koprivnica, Ulica Novi Brežanec 12
SDP, HNS, HSU, HSLS, LABURISTI
mob.: 098/588298


OLYMPUS DIGITAL CAMERAPotpredsjednik:
VELIMIR KRULIĆ, Koprivnica, Starogradska ulica 72
SDP, HNS, HSU, HSLS, LABURISTI
mob.: 099/2470813


Članovi:

  1. ZVONIMIR PREPELIĆ, KOPRIVNICA, MAGDALENSKA ULICA 13
  2. MIRELA GROŠANIĆ, KOPRIVNICA, ULICA NOVI BREŽANEC 12
  3. NEVENKO ŠIMUNIĆ, KOPRIVNICA, ULICA DORE PEJAČEVIĆ 14
  4. KRISTINA DOMINIS, KOPRIVNICA, ULICA KRALJICE JELENE 20
  5. ŽELJKA ĐURKAN, KOPRIVNICA, ULICA BEČ 6

3.VIJEĆE MJESNOG ODBORA “CENTAR”

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPredsjednica:
KSENIJA KRALJIC – BABIĆ, Koprivnica, Ulica Matije Gupca 25
SDP, HNS, HSU, HSLS, LABURISTI
email: ksenijastipek@gmail.com
mob.: 098/787479


Potpredsjednik:
ŽARKO PINTAREC, Koprivnica, Ulica Marovska 1 a
SDP, HNS, HSU, HSLS, LABURISTI
email: uaaa.sudija@gmail.com
mob.: 091/5890118


 Članovi:
  1. JASENKA PISATIĆ, KOPRIVNICA, STAROGRADSKA ULICA 35A
  2. NEVEN TANACKOVIĆ, KOPRIVNICA, TRG MLADOSTI 15
  3. LIDIJA JURŠETIĆ, KOPRIVNICA, ULICA VLADIMIRA NAZORA 14
  4. DAMIR PETRIČIĆ, KOPRIVNICA, OPATIČKA ULICA 2
  5. MIRJANA GIDIJA, KOPRIVNICA, ULICA FRANKOPANSKA 6
  6. DARKO TETEC, KOPRIVNICA, ULICA BRAĆE RADIĆA 67
  7. ROBERT KOKOT, KOPRIVNICA, ULICA FRANKOPANSKA 17 A

4.VIJEĆE MJESNOG ODBORA “DUBOVEC”

hrvoje matijević_VMOPredsjednik:
HRVOJE MATIJEVIĆ, Koprivnica, Ulica Dubovec 27
SDP, HNS, HSU, HSLS, LABURISTI
email: hrvoje.matijevic@podravka.hr
mob.: 099/6651176


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Potpredsjednik:
TOMISLAV BABIĆ, Koprivnica, Trg kralja Zvonimira 5
SDP, HNS, HSU, HSLS, LABURISTI
email: babic.tomi@gmail.com
mob.: 095/8099662


Članovi:

  1. MARIJAN LISJAK, KOPRIVNICA, ULICA DUBOVEC 2
  2. KRUNOSLAV RENJO, KOPRIVNICA, TRG KRALJA ZVONIMIRA 14
  3. KREŠIMIR BIRŠIĆ, KOPRIVNICA, ULICA KRIŽEVAČKA 48
  4. MAJA MARKOVIĆ, ULICA MILANA KRMPOTIĆA 3
  5. KRUNOSLAV SAJKO, KOPRIVNICA, ULICA HRVATSKE DRŽAVNOSTI 26
  6. ŽELJKO OSMAN, KOPRIVNICA, STJEPANA MIKLAUŽIĆA 19
  7. KREŠIMIR KRUŠLIN, KOPRIVNICA, TRG KRALJA ZVONIMIRA 11

5.VIJEĆE MJESNOG ODBORA “LEDINSKA”

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPredsjednik:
GORAN PERIŠIĆ, Koprivnica, Ulica Gibanična 3
SDP, HNS, HSU, HSLS, LABURISTI
email: goran.perisic@sis.hr
mob.: 098/1750227


OLYMPUS DIGITAL CAMERAPotpredsjednik:
ŽELJKO LAPTOŠ, Koprivnica, Ulica Mihovila Pavleka Miškine 58
SDP, HNS, HSU, HSLS, LABURISTI
mob.: 099/6801762


Članovi:

  1. IVAN ČESI, KOPRIVNICA, ULICA HEREŠINSKA 37
  2. DARIO VEH, KOPRIVNICA, PETERANSKA CESTA 19
  3. STJEPAN LONČAR, KOPRIVNICA, ULICA KNEZA DOMAGOJA 40
  4. BOŽENA DLAKA, KOPRIVNICA, ULICA PRELOŽNA 4
  5. MARIJA ŠKORJANEC, KOPRIVNICA, ULICA MIHOVILA PAVLEKA MIŠKINE 89

 6. VIJEĆE MJESNOG ODBORA “LENIŠĆE”

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPredsjednik:
MARKO MARIČIĆ, Koprivnica, Trg Eugena Kumičića 10
SDP, HNS, HSU, HSLS, LABURISTI
email: jabuka555@net.hr
mob.:091/8863555


OLYMPUS DIGITAL CAMERAPotpredsjednik:
ALAN VORKAPIĆ, Koprivnica, Trg Eugena Kumičića 13
HDZ, HSS, HRAST, HSP AS, HDS
email: alan.vorkapic@gmail.com
mob.: 091/6415466


Članovi:

  1. IVAN SKEC, KOPRIVNICA, ULICA TOME ČIKOVIĆA 51
  2. NEVEN MAGDIĆ, KOPRIVNICA, ULICA MIJE ŠIMEKA 19
  3. HRVOJE KRESONJA, KOPRIVNICA, ULICA FRANJE MRAZA 7
  4. DARKO VRBANIĆ, KOPRIVNICA, TRG EUGENA KUMIČIĆA 16
  5. MARIJAN VRČEK, KOPRIVNICA, ULICA VINKA VOŠICKOG 12

 7.VIJEĆE MJESNOG ODBORA “MIKLINOVEC”

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPredsjednik:
NIKOLA SOČEV, Koprivnica, Ulica Miklinovec 93
SDP, HNS, HSU, HSLS, LABURISTI
email: nikolasocev@net.hr
mob.: 098/374543


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Potpredsjednik:
FRANJO POBI, Koprivnica, Ulica Miklinovec 87
SDP, HNS, HSU, HSLS, LABURISTI
mob.: 098/641942


Članovi:

  1. TIHOMIR KVAKARIĆ, KOPRIVNICA, ULICA MIKLINOVEC 21
  2. VALERIJA PLEVNIK, KOPRIVNICA, ULICA MIKLINOVEC 97 A
  3. DANIJEL LOVRENČIĆ, KOPRIVNICA, ULICA MIKLINOVEC 83
  4. DRAŽEN SREDNOSELEC, KOPRIVNICA, ULICA MIKLINOVEC 193 A
  5. TOMISLAV LONČARIĆ, KOPRIVNICA, ULICA MIKLINOVEC 123

8.VIJEĆE MJESNOG ODBORA “PODOLICE”

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPredsjednik:
MARIO VRBANIĆ, Koprivnica, Varaždinska cesta 16A
HDZ, HSS, HRAST, HSP AS, HDS
email: mario.vrbanic@gmail.com
mob.: 099/6651944


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Potpredsjednica:
MAJA RAŠČANEC, Koprivnica, Vinodolska ulica 76
HDZ, HSS, HRAST, HSP AS, HDS
email: majarascanec@gmail.com
mob.: 099/6652130


Članovi:

  1. MIROSLAV KOMES, KOPRIVNICA, VINOGRADSKA ULICA 116
  2. MARIN KOŠČAK, KOPRIVNICA, V. VINOGRADSKI ODVOJAK 13
  3. MARTINA ŠTEINGEL, KOPRIVNICA, ULICA LUDBREŠKA 17
  4. MARIO KOLARIĆ, KOPRIVNICA, ULICA REČKO POLJE 135
  5. VESNA SERTIĆ, KOPRIVNICA, KRIŽEVAČKA CESTA 18 A
  6. ŽELJKO ŠEMPER, KOPRIVNICA, VARAŽDINSKA CESTA 111 B
  7. MIRJANA HANŽEK, KOPRIVNICA, VINODOLSKA ULICA 94

9.VIJEĆE MJESNOG ODBORA “TARAŠČICE”

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPredsjednik:
GORAN SAČER, Koprivnica, Ulica hrvatskih branitelja 26
SDP, HNS, HSU, HSLS, LABURISTI
mob.: 098/9837069


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Potpredsjednica:
MARIJANA LOKOTAR, Koprivnica, Ulica Ivana Meštrovića 17
SDP, HNS, HSU, HSLS, LABURISTI
email: marijana.lokotar@optinet.hr
mob.: 099/2470842


Članovi:

  1. IVAN JUKIĆ, KOPRIVNICA, PODRAVSKA ULICA 30
  2. RENATO KIVAČ, KOPRIVNICA, TRG PODRAVSKIH HEROJA 4
  3. JADRANKA TONKLIN, KOPRIVNICA, ULICA HRVATSKIH BRANITELJA 6
  4. MLADEN GODEK, KOPRIVNICA, TRG KRALJA TOMISLAVA 3
  5. ŽELJKO PINTAR, KOPRIVNICA, TRG KRALJA TOMISLAVA 4
  6. JASENKA SMOLAK, KOPRIVNICA, TRG KRALJA TOMISLAVA 7
  7. MAJA ĐURKAN, KOPRIVNICA, TRG KRALJA TOMISLAVA 10

 10.VIJEĆE MJESNOG ODBORA “VINICA”

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPredsjednik:
JOSIP GALIĆ, Koprivnica, Ulica kneza Branimira 2 A
HDZ, HSS, HRAST, HSP AS, HDS
mob.: 099/6651599


OLYMPUS DIGITAL CAMERAPotpredsjednik:
DANIJEL HLEBAR, Koprivnica, Ulica Vinički put 14
SDP, HNS, HSU, HSLS, LABURISTI
email: dhlebar2@gmail.com
mob.: 098/1671598


Članovi:

  1. DUBRAVKA ŠVAJCER, KOPRIVNICA, ULICA VINICA 87
  2. DRAGUTIN JEĐUD, KOPRIVNICA, ULICA VINIČKI DOL 30
  3. ŽELJKA ZETOVIĆ, KOPRIVNICA, ULICA DR. NIKOLE SERTIĆA 51
  4. FRANJO ZIRDUM, KOPRIVNICA, ULICA DUBOVEČKI BREG 112
  5. MARINA JURATOVIĆ, KOPRIVNICA, ULICA TINA UJEVIĆA 90

11.VIJEĆE MJESNOG ODBORA “BAKOVČICA”

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPredsjednik:
RADOVAN KNEŽEVIĆ, Bakovčica, Koprivnička ulica 43
SDP, HNS, HSU, HSLS, LABURISTI
email: radovan.knezevic2@gmail.com
mob.:  099/2927001


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Potpredsjednica:
IVKICA LEDINSKI, Bakovčica, Koprivnička ulica 21
SDP, HNS, HSU, HSLS, LABURISTI
email: ivkica.ledinski@hep.hr
mob.: 098/9627139


Članovi:

  1. MLADEN BALAŠKO, BAKOVČICA, KOPRIVNIČKA ULICA 40
  2. MARTIN KUČIĆ, BAKOVČICA, BILOGORSKA ULICA 27
  3. MIRELA SAMOŠČANEC – PEROŠIĆ, BAKOVČICA, ŠKOLSKA ULICA 66

12.VIJEĆE MJESNOG ODBORA “DRAGANOVEC”

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPredsjednik:
ZLATKO HIRŽIN, Draganovec, Radnička cesta 76
HDZ, HSS, HRAST, HSP AS, HDS
email: zlatkohirzin.kc@gmail.com
mob.: 099/2139518


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Potpredsjednica:
BISERKA GRAHOVAC, DRAGANOVEC, RUDARSKA ULICA 7
HRV. ZORA – STRANKA NARODA
email: biserka.grahovac1972@gmail.com
mob.: 099/7090702


Članovi:

  1. DARKO JAMBOR, DRAGANOVEC, RADNIČKA CESTA 102
  2. KRISTIJAN KOVAČIĆ, DRAGANOVEC, ULICA DRAGANOVEC 23
  3. INES ŠTEFANIĆ, DRAGANOVEC, RUDARSKA ULICA 32

 13.VIJEĆE MJESNOG ODBORA “HEREŠIN”

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPredsjednik:
IVAN LONČARIĆ, Herešin, Marovska ulica 2B
HDZ, HSS, HRAST, HSP AS, HDS
mob.: 098/1925145


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Potpredsjednik:
IVICA SUVALJ, Herešin, Ulica Matije Gupca 3
HDZ, HSS, HRAST, HSP AS, HDS
email: isuvalj@gmail.com
mob.: 095/9400755


Članovi:

  1. MARTIN CENKOVČAN, HEREŠIN, ULICA MATIJE GUPCA 26
  2. IVAN HLEVNJAK, HEREŠIN, ULICA HRVATSKE DRŽAVNOSTI 16
  3. SINIŠA KAVGIĆ, HEREŠIN, ULICA HRVATSKE DRŽAVNOSTI 54

14.VIJEĆE MJESNOG ODBORA “JAGNJEDOVEC”

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPredsjednik:
MELKIOR POSAVEC, Jagnjedovec, Jagnjedovec 123
SDP, HNS, HSU, HSLS, LABURISTI
tel.: 048/864-133


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Potpredsjednik:
ZORAN KRNJAK, Jagnjedovec, Jagnjedovec 69
SDP, HNS, HSU, HSLS, LABURISTI


Članovi:

  1. MARIJO CVRTILA, JAGNJEDOVEC, JAGNJEDOVEC 111
  2. SNJEŽANA PAJNIĆ, JAGNJEDOVEC, JAGNJEDOVEC 89
  3. DRAGANA GROBENSKI, JAGNJEDOVEC, JAGNJEDOVEC 107

 15.VIJEĆE MJESNOG ODBORA “KUNOVEC BREG”

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPredsjednik:
NENAD MARTINAGA, Kunovec Breg, Koprivnička ulica 117
HDZ, HSS, HRAST, HSP AS, HDS
email: nenadmartinaga@gmail.com
mob.: 098/550400


Pero ŠašPotpredsjednik:
PERO ŠAŠ, Kunovec Breg, Koprivnička ulica 59
HDZ, HSS, HRAST, HSP AS, HDS
mob.: 098/1648622


Članovi:

  1. STANKO JAKOPANEC, KUNOVEC BREG, KOPRIVNIČKA ULICA 112
  2. MARIJO JAKUPANEC, KUNOVEC BREG, VINOGRADSKA ULICA 7
  3. ŽELJKO MEDVED, KUNOVEC BREG, ULICA LEPTAN 1

16.VIJEĆE MJESNOG ODBORA “REKA”

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPredsjednica:
KRISTINKA MIKULIĆ, Reka, Ulica kolodvorska 41
SDP, HNS, HSU, HSLS, LABURISTI
email: kristinka1975@gmail.com
mob.: 098/1815543


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Potpredsjednik:
MELKO GAŠPARIĆ, Reka, Ulica Stjepana Radića 28 F
SDP, HNS, HSU, HSLS, LABURISTI
mob.: 099/4551655


Članovi:

  1. DARKO VUGRINEC, REKA, ULICA FRANA GALOVIĆA 39
  2. ROBERT LEDINSKI, REKA, ULICA FRANA GALOVIĆA 18
  3. JASMIN VIDOVIĆ, REKA, ULICA FRANA GALOVIĆA 39
  4. DARIO BELOŠEVIĆ, REKA, MAŽURANIĆEV TRG 14
  5. ZVONKO JANIČAR, REKA, TRG LJUDEVITA GAJA 13

 17. VIJEĆE MJESNOG ODBORA “STARIGRAD”

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPredsjednica:
SNJEŽANA VELIČAN, Starigrad, Ulica Prvomajska 31
HDZ, HSS, HRAST, HSP AS, HDS
email: snjezanavelican@gmail.com
mob.: 095/9148877


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Potpredsjednik:
ZORAN BOŽEK, Starigrad, Starogradska ulica 145
HDZ, HSS, HRAST, HSP AS, HDS
email: bozek.zoran@gmail.com
mob.: 098/9633693


Članovi:

  1. IVAN JALŠOVEČKI, STARIGRAD, ULICA ŠIROVICE 21
  2. ĐURO JAMBRUŠIĆ, STARIGRAD, RATARSKA ULICA 3
  3. DIJANA FRANJO – ČORDAŠ, STARIGRAD, ULICA PRVOMAJSKA 21
  4. SAŠA JAKŠIĆ, STARIGRAD, ULICA PIONIRSKA 6
  5. ŽELJKO CVRTILA, STARIGRAD, ULICA KOPRIVNIČKA 19

18.VIJEĆE MJESNOG ODBORA “ŠTAGLINEC”

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPredsjednik:
MIRKO JAGUŠIĆ, Štaglinec, Štaglinec 62 B
SDP, HNS, HSU, HSLS, LABURISTI
mob.: 099/6856633
email: staglinec@gmail.com


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Potpredsjednik:
IGOR MEĐIMOREC, Štaglinec, Štaglinec 26 A
SDP, HNS, HSU, HSLS, LABURISTI
mob.: 099/2650313


Članovi:

  1. MARTIN VAUPOTIĆ, ŠTAGLINEC, ŠTAGLINEC 81
  2. DOMINIK FORJAN, ŠTAGLINEC, ŠTAGLINEC 85 A
  3. MATEA GOLUBIĆ, ŠTAGLINEC, ŠTAGLINEC 35