Radna tijela Gradskog vijeća


Odbor za izbor i imenovanja Gradskog vijeća Grada Koprivnice

  1. Ernest Forjan, predsjednik
  2. Nenad Martinaga, potpredsjednik
  3. Dario Jembrek,  član
  4. Anica Desnica, članica
  5. Dragutin Jeđud, član
  6. Antonio Grgić, član
  7. Danijela Glavosek Kovačić, članica

Mandatno povjerenstvo Gradskog vijeća Grada Koprivnice

  1. Tomislav Babić, predsjednik
  2. Vjekoslav Mužinić, član
  3. Mario Vrbanić, član

Odbor za gospodarstvo, razvoj grada i zaštitu okoliša

  1. Nataša Tetec, predsjednica
  2.  Antonio Grgić, potpredsjednik
  3. Renato Labazan, član
  4. Miroslav Pobi, član
  5. Hrvoje Tisaj, član
  6. Dragan Habdija, član
  7. Irena Gregurec, članica

Odbor za proračun i financije

  1. Maja Marković, predsjednica
  2. Sonja Celiščak, potpredsjednica
  3. Marijan Lisjak, član
  4. Nenad Martinaga, član
  5. Adriana Vidović, članica
  6. Darko Tetec, član
  7. Dragica Šalamon, članica

Odbor za prosvjetu, znanost, kulturu i sport

  1. Petra Rožmarić, predsjednica
  2. Mladen Fajdetić, potpredsjednik
  3. Marijan Špoljar, član
  4. Dijana Franjo Čordaš, članica
  5. Mirjana Hanžek, članica
  6. Ivana Knapić, članica
  7. Vesna Peršić Kovač, članica

Odbor za zdravstvo i socijalnu skrb

  1. Maja Lončar Knežević, predsjednica
  2. Danijela Glavosek Kovačić, potpredsjednica
  3. Bernard Vukušić, član
  4. Bojan Osman, član
  5. Mirna Zagrajski Brkić, članica
  6. Željko Šemper, član
  7. Gordana Slavetić, članica

Odbor za obitelj i mlade

  1. Ksenija Kraljic Babić, predsjednica
  2. Saša Cestar, potpredsjednik
  3. Alan Vorkapić, član
  4. Dino Valeš, član
  5. Natalija Đurkan, članica
  6. Zoran Božek, član
  7. Iva Grošić, članica

Odbor za statutarno pravna pitanja Gradskog vijeća Grada Koprivnice

  1. Marijan Šiško, predsjednik
  2. Marija Škorjanec, potpredsjednica
  3. Ivan Mesić, član
  4. Dragutin Jeđud, član
  5. Ivan Pal, član
  6. Tomislav Babić, član
  7. Zoran Gošek, član

Odbor za međugradsku i međunarodnu suradnju

  1. Antonio Grgić, predsjednik
  2. Goran Pakasin, potpredsjednik
  3. Sonja Celiščak, članica
  4. Vanesa Grgić Vurnek, članica
  5. Krešimir Krušlin, član
  6. Željko Osman, član
  7. Denis Dušić, član

Odbor za predstavke i pritužbe građana

  1. Ivica Suvalj,  predsjednik
  2. Željka Zetović, potpredsjednica
  3. Marijo Cvrtila, član
  4. Snježana Veličan, članica
  5. Bosiljka Koštić, članica
  6. Zoran Kljajić, član
  7. Mirela Grošanić, članica

Povjerenstvo za davanje u najam stanova u vlasništvu Grada Koprivnice

  1. Dijana Žepina, predsjednica
  2. Neven Ištvanović, potpredsjednik
  3. Zlatko Hiržin, član
  4. Kristina Martinčić, članica
  5. Danijel Matijaković, član
  6. Dragica Ružić, članica
  7. Dubravka Švajcer, članica

Odbor za izjednačavanje mogućnosti i socijalnu integraciju

  1. Maja Raščanec, predsjednica
  2. Vesna Križan, potpredsjednica
  3. Gloria Ćorić Alagić, članica
  4. Katarina Habek, članica
  5. Marija Mraz, članica
  6. Dragica Krošnjar, članica
  7. Marija Vedriš, članica

Odbor za dodjelu javnih priznanja Grada Koprivnice

  1. Mišel Jakšić, predsjednik
  2. Marko Mioč, potpredsjednik
  3. Martin Vaupotić, član
  4. Miroslav Komes, član
  5. Miodrag Maričić, član
  6. Jasenka Smolak, članica
  7. Lana Kontak, članica
  8. Neven Tanacković, član
  9. Karla Ressler, član
  10. Nada Šešić, članica
  11. Andreja Hobolić, članica

 

Odbor za obilježavanje preuzimanja Vojarne 30.9.1991.

  1. Ivan Pal, predsjednik
  2. Krešimir Papac, potpredsjednik
  3. Nikola Gregur,  član
  4. Goran Sačer, član
  5. Zoran Gošek, član

Povjerenstvo za imenovanje ulica i trgova na području Grada Koprivnice

  1. Mario Vrbanić, predsjednik
  2. Valerija Plevnik, potpredsjednica
  3. Dražen Fučkar, član
  4. Marija Gabelica, članica
  5. Željka Pap, članica
  6. Ivica Lukač,  član
  7. Biserka Kresojević, članica
  8. Davor Jarnjak, član
  9. Ksenija Kardaš, članica

Povjerenstvo za procjenu šteta od elementarnih nepogoda za područje Grada Koprivnice

  1. Dalibor Ferčec , predsjednik
  2. Marina Juratović, potpredsjednica
  3. Mladen Turk, član
  4. Božidar Markeš, član
  5. Tomislav Jakopanec, član
  6. Željkica Oštrkapa Međurečan, članica

 

Odbor za branitelje

  1. Ivica Jurenec, Udruga specijalne jedinice policije iz Domovinskog rata „BAN“, za predsjednika
  2. Robert Vulić, Prvi hrvatski redarstvenik, za potpredsjednika
  3. Ivan Pal, predsjednik Gradskog vijeća Grada Koprivnice, za člana
  4. Tomislav Babić, član Gradskog vijeća Grada Koprivnice, za člana
  5. Ernest Forjan, član Gradskog vijeća Grada Koprivnice, za člana
  6. Kristina Škoda, Udruga djece poginulih i nestalih hrvatskih branitelja Domovinskog rata, Podružnica Koprivničko-križevačke županije, za članicu
  7. Vesnica Babec, Udruga udovica hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata Koprivničko-križevačke županije, za članicu
  8. Josipa Franjo, Udruga roditelja poginulih branitelja Domovinskog rata Koprivnica, za članicu
  9. Stevo Šimunović, Udruga HVIDR-a, za člana
  10. Krešimir Juratović, Udruga dragovoljaca i veterana Domovinskog rata, Podružnica KKŽ, Ogranak Koprivnica, za člana
  11. Mladen Pavković, Udruga hrvatskih branitelja Domovinskog rata 91., za člana
  12. Damir Morić, Hrvatski časnički zbor Grada Koprivnice, za člana
  13. Željko Vugrinec, UBIUDR „Podravka“Koprivnica, za člana
  14. Mišel Kovač, Udruga dragovoljaca HOS-a Koprivničko-križevačke županije, za člana
  15. Damir Gašparić, Udruga „Hrvatski vitezovi“ Ratni veterani“90-91“ Koprivnica, za člana
  16. Ivica Galinec, Udruga hrvatskih branitelja liječenih od PTSP-a Koprivničko-križevačke županije „Sveti Nikola“ za člana
  17. Ivica Lukač, Udruga hrvatskih dragovoljaca Domovinskog rata Podružnica Koprivničko-križevačke županije, Gradski ogranak Koprivnica, za člana
  18. Mladen Merić, Udruga branitelja i invalida Domovinskog rata HŽ-a Koprivnica, za člana.
  19. Ivan Vugrinec, Klub 61. LAD PZO Koprivnica, za člana
  20. Ivan Peti, Klub veterana Domovinskog rata Policije Koprivnica, za člana