Radna tijela gradonačelnika


Stožer civilne zaštite Grada Koprivnice

  1. Ksenija Ostriž. načelnica
  2. Darko Ledinski, zamjenik načelnice
  3. Mišel Kiš, član
  4. Ivan Kramarić, član
  5. Slavko Lakuš, član
  6. Adela Sočev, članica
  7. Mato Devčić, član
  8. Ivan Golubić, član
  9. Josip Pobi, član
  10. Nedjeljko Potroško, član
  11. Robert Šarec, član
  12. Maja Hleb, članica
  13. Ivan Pal, član
  14. Goran Kovačić, član
  15. Tomislav Babić, član

Kulturno vijeće Grada Koprivnice

  1. Maja Holek, predsjednica
  2. Darko Markić, član
  3. Bojan Koštić, član
  4. Maša Zamljačanec,  članica
  5. Helena Hraščanec, članica
  6. Božena Dlaka, članica
  7. Vojkan Jocić, član

Socijalno vijeće Grada Koprivnice

  1. Željka Zetović, predsjednica
  2. Sonja Bojić, članica
  3. Biserka Golubić, članica
  4. Adela Sočev, članica
  5. Ružica Vrhovec, članica

Savjet za zaštitu potrošača javnih usluga

  1. Tomislav Babić, predsjednik
  2. Vladimira Kelemen, članica
  3. Adriana Vidović, članica
  4. Dejan Novogradec, član
  5. Darko Grošić, član

Povjerenstvo za ocjenu zahtjeva za dodjelu jednokratnih financijskih sredstava i jednokratne nefinancijske podrške u pravima, pokretninama i nekretninama organizacijama civilnog društva bez objavljivanja javnog natječaja

  1. Snježana Jovanović-Ćorić, za predsjednicu
  2. Marija Potroško Kovačić, za članicu
  3. Ines Horvatić Jambor, za članicu

Povjerenstvo za školstvo Grada Koprivnice

  1. Lokotar Marijana, OŠ “Braća Radić” –  predsjednica
  2. Franka Ružić, OŠ “Antun Nemčić Gostovinski” – članica
  3. Dubravka Vajdić, OŠ “Đuro Ester” – članica

Povjerenstvo za stipendiranje studenata s područja Grada Koprivnice

  1. Petra Rožmarić,  predsjednica
  2. Dejan Čokonaj, član
  3. Jurica Srbiš, član

Pregovarački odbor Grada Koprivnice za pregovore sa Hrvatskim sindikatom djelatnika u  kulturi

1. Ksenija Ostriž, za predsjednicu,
2. Dubravka Kardaš, za članicu,
3. Darko Ledinski, za člana
4. Kristina Cvitić, za članicu

Pregovarački odbor Grada Koprivnice za pregovore sa Sindikatom odgoja i obrazovanja Hrvatske – Sindikalna podružnica Dječji vrtić “Tratinčica” Koprivnica

1. Melita Samoborec, za predsjednicu,
2. Dubravka Kardaš, za članicu,
3. Darko Ledinski, za člana
4. Kristina Cvitić, za članicu

Pregovarački odbor Grada Koprivnice za SSSH – Podružnica Gradska uprava

1. Melita Samoborec, za predsjednicu,
2. Jasmina Stričević, za članicu,
3. Dubravka Kardaš, za članicu

Povjerenstvo za provođenje postupka za odobravanje zahtjeva za kupnju stanova koji se grade po Programu društveno poticane stanogradnje u Gradu Koprivnici

1. Zoran Gošek, predsjednik
2. Jasna Golubić, članica
3. Jasna Markušić, članica
4. Snježana Jovanović – Ćorić, članica
5. Marinko Bagarić, član

Koordinacijski odbor projekta “Zdravi grad” Koprivnica

1. Kristina Cvitić, predsjednica
2. Draženka Vadla, članica
3. Marina Friščić, članica
4. Marija Krajina, članica
5. Marija Mraz, članica
6. Anica Desnica, članica
7. Danko Hećimović, član

Koordinacijski odbor Grada Koprivnice za vođenje akcije “Gradovi i općine – prijatelji djece” 

1.Davorka Draganić, predsjednica
2. Helena Hećimović, članica
3. Vesna Bunić, članica
4. Natalija Kušek, članica
5. Jasna Relja, članica
6. Franka  Ružić, članica
7. Adrijana Hatadi, članica
8. Radmila Popović, članica
9. Marina Njerš, članica
10. Manuela Gregurić, članica
11. Sandra Krajina, članica
12. Danijela Petrić, članica
13. Davorka Kupec, članica
14. Robert Šarec, član
15. Maja Toth-Mršić, članica
16. Jadranka Lakuš, članica
17. Marina Tomac – Rojčević, članica
18. Sonja Jurlina, članica

Procjeniteljsko povjerenstvo za tržište nekretnina na području Grada Koprivnice

  1. Sandra Petak Samardžić, predsjednica
  2. Zdravko Petras, zamjenik predsjednice
  3. Zlatko Filipović, član
  4. Zlatko Lukačević, član
  5. Željkica Lovašin Fišer, članica

Vijeće za prevenciju Grada Koprivnice

  1. Mišel Jakšić, zamjenik koji obnaša dužnost gradonačelnika, predsjednik,
  2. Zoran Gošek, predsjednik Gradskog vijeća, zamjenik predsjednika,
  3. Ratimir LJubić, ravnatelj Obrtničke škola Koprivnica, član,
  4. Mišel Kiš, načelnik Policijske postaje Koprivnica, član,
  5. Dijana Sabolić Harambaša, zamjenica općinske državne odvjetnice, članica,
  6. Dario Kuzmić, Prekršajni sud Koprivnica, član,
  7. Jasminka Kacun Kresojević, prof. psihologije u Centru za socijalnu skrb Koprivnica,
  8. Davorka Gazdek, Centar za prevenciju i ovisnost, članica
  9. Draženka Vadla, ravnateljica Zavoda za javno zdravstvo Koprivničko-križevačke županije, članica,
  10. Krešo Grgac, ravnatelj Osnovne škole «Braća Radić», član.