Radna tijela gradonačelnika


Kulturno vijeće Grada Koprivnice

  1. Maja Holek, predsjednica
  2. Darko Markić, član
  3. Bojan Koštić, član
  4. Maša Zamljačanec,  članica
  5. Helena Hraščanec, članica
  6. Božena Dlaka, članica
  7. Vojkan Jocić, član

Socijalno vijeće Grada Koprivnice

  1. Ljiljana Šajatović-Ivanković, predsjednica
  2. Sonja Bojić, članica
  3. Biserka Golubić, članica
  4. Adela Sočev, članica
  5. Milan Toth, član
  6. Ružica Vrhovec, članica
  7. Franjo Zirdum, član

Savjet za zaštitu potrošača javnih usluga

  1. Tomislav Babić, predsjednik
  2. Vladimira Kelemen, članica
  3. Adriana Vidović, članica
  4. Dejan Novogradec, član
  5. Darko Grošić, član

Povjerenstvo za ocjenu zahtjeva za dodjelu jednokratnih financijskih sredstava i jednokratne nefinancijske podrške u pravima, pokretninama i nekretninama organizacijama civilnog društva bez objavljivanja javnog natječaja

  1. Snježana Jovanović-Ćorić, za predsjednicu
  2. Marija Potroško Kovačić, za članicu
  3. Ines Horvatić Jambor, za članicu

Povjerenstvo za školstvo Grada Koprivnice

  1. Lokotar Marijana, OŠ “Braća Radić” –  predsjednica
  2. Franka Ružić, OŠ “Antun Nemčić Gostovinski” – članica
  3. Dubravka Vajdić, OŠ “Đuro Ester” – članica

Povjerenstvo za stipendiranje studenata s područja Grada Koprivnice

  1. Helena Hećimović, predsjednica
  2. Saša Kresojević, član
  3. Petra Rožmarić, članica

Pregovarački odbor Grada Koprivnice za pregovore sa Hrvatskim sindikatom djelatnika u  kulturi

1. Melita Samoborec, za predsjednicu,
2. Dubravka Kardaš, za članicu,
3. Darko Ledinski, za člana
4. Jasmina Stričević, za članicu

Pregovarački odbor Grada Koprivnice za pregovore sa Sindikatom odgoja i obrazovanja Hrvatske – Sindikalna podružnica Dječji vrtić “Tratinčica” Koprivnica

1. Melita Samoborec, za predsjednicu,
2. Dubravka Kardaš, za članicu,
3. Darko Ledinski, za člana
4. Jasmina Stričević, za članicu

Pregovarački odbor Grada Koprivnice za SSSH – Podružnica Gradska uprava

1. Melita Samoborec, za predsjednicu,
2. Jasmina Stričević, za članicu,
3. Dubravka Kardaš, za članicu

Povjerenstvo za provođenje postupka za odobravanje zahtjeva za kupnju stanova koji se grade po Programu društveno poticane stanogradnje u Gradu Koprivnici

1. Zoran Gošek, predsjednik
2. Jasna Golubić, članica
3. Jasna Markušić, članica
4. Snježana Jovanović – Ćorić, članica
5. Marinko Bagarić, član

Koordinacijski odbor projekta “Zdravi grad” Koprivnica

1. Kristina Cvitić, predsjednica
2. Draženka Vadla, članica
3. Marina Friščić, članica
4. Marija Krajina, članica
5. Marija Mraz, članica
6. Anica Desnica, članica
7. Danko Hećimović, član

Koordinacijski odbor Grada Koprivnice za vođenje akcije “Gradovi i općine – prijatelji djece” 

1.Davorka Draganić, predsjednica
2. Helena Hećimović, članica
3. Vesna Bunić, članica
4. Natalija Kušek, članica
5. Jasna Relja, članica
6. Franka  Ružić, članica
7. Adrijana Hatadi, članica
8. Radmila Popović, članica
9. Marina Njerš, članica
10. Manuela Gregurić, članica
11. Sandra Krajina, članica
12. Danijela Petrić, članica
13. Davorka Kupec, članica
14. Robert Šarec, član
15. Maja Toth-Mršić, članica
16. Jadranka Lakuš, članica
17. Marina Tomac – Rojčević, članica
18. Sonja Jurlina, članica

Procjeniteljsko povjerenstvo za tržište nekretnina na području Grada Koprivnice

  1. Sandra Petak Samardžić, predsjednica
  2. Zdravko Petras, zamjenik predsjednice
  3. Zlatko Filipović, član
  4. Zlatko Lukačević, član
  5. Željkica Lovašin Fišer, članica

Vijeće za prevenciju Grada Koprivnice

  1. Mišel Jakšić, zamjenik koji obnaša dužnost gradonačelnika, predsjednik,
  2. Zoran Gošek, predsjednik Gradskog vijeća, zamjenik predsjednika,
  3. Ratimir LJubić, ravnatelj Obrtničke škola Koprivnica, član,
  4. Mišel Kiš, načelnik Policijske postaje Koprivnica, član,
  5. Dijana Sabolić Harambaša, zamjenica općinske državne odvjetnice, članica,
  6. Dario Kuzmić, Prekršajni sud Koprivnica, član,
  7. Jasminka Kacun Kresojević, prof. psihologije u Centru za socijalnu skrb Koprivnica,
  8. Davorka Gazdek, Centar za prevenciju i ovisnost, članica
  9. Draženka Vadla, ravnateljica Zavoda za javno zdravstvo Koprivničko-križevačke županije, članica,
  10. Krešo Grgac, ravnatelj Osnovne škole «Braća Radić», član.

Stožer civilne zaštite Grada Koprivnice

1. Darko Ledinski, pročelnik Upravnog odjela za društvene djelatnosti i europske poslove, za načelnika,
2. Melita Samoborec, zamjenica gradonačelnika, za zamjenicu načelnika,
3. Mišel Kiš, načelnik Policijske postaje Koprivnica, za člana,
4. Ivan Kramarić, pročelnik Područnog ureda za zaštitu i spašavanje Koprivnica, za člana,
5. Slavko Lakuš, zapovjednik Javne vatrogasne postrojbe Grada Koprivnice, za člana,
6. Adela Sočev, ravnateljica Gradskog društva crvenog križa Koprivnica, za članicu,
7. Mato Devčić, ravnatelj Opće bolnice Dr. Tomislav Bardek Koprivnica, za člana,
8. Ivan Golubić, predsjednik Vatrogasne zajednice Grada Koprivnice, za člana,
9. Josip Pobi, direktor tvrtke „Koprivničke vode“, d.o.o., za člana,
10. Nedjeljko Potroško, direktor tvrtke „Koming“, d.o.o., za člana,
11. Dejan Bojovski, Hrvatska gorska služba spašavanja, pročelnik Stanice Koprivnica, za člana,
12. Maja Hleb, predsjednica Uprave GKP „Komunalac“, d.o.o., za članicu,
13. Ernest Forjan, potpredsjednik Gradskog vijeća Grada Koprivnice, za člana,
14. Zoran Gošek, predsjednik Gradskog vijeća Grada Koprivnice, za člana,
15. Miljenko Flajs, vijećnik Gradskog vijeća Grada Koprivnice, za člana,
16. Darko Tetec, vijećnik Gradskog vijeća Grada Koprivnice, za člana.